My Study Life

Ders Programı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18.7 MB
  • Version 2.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma My Study Life, Ltd.
My Study Life uygulamasına ders programınızı ve sınav tarihlerinizi ekleyerek zamanı geldiğinde size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

My Study Life uygulamasına ders programınızı ve sınav tarihlerinizi ekleyerek zamanı geldiğinde size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Öğrenciler ve öğretmenler için özel olarak geliştirilmiş uygulama, akademik hayatınıza dair tüm hatırlatmaları sunmaktadır. Tek yapmanız gereken sınav tarihlerinizi ve ders programınızı uygulamaya girmek. Uygulama zamanı geldiğinde sınavlarınızı ve derslerinizi size hatırlatacaktır.

Hatırlamakta güçlük çektiğiniz veya takip etmekte zorlandığınız ödevleriniz, sınavlarınız ve derslerinizi sizin için planlayarak size sunan uygulama eklemiş olduğunuz tüm görevlerinizi size hatırlatıyor. Özellikle yoğun geçen sınav haftalarında kurtarıcınız olacak olan My Study Life ile sınavlarınızı hatırlamak ile zaman kaybetmiyor ve tüm enerjinizi derslerinize çalışmaya harcıyorsunuz.

Uygulama oldukça sade ve şık bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Eklediğiniz tüm hatırlatmaları tek bir pencere üzerinde görebilir ve ilgili tarihe tıkladığınızda o güne ve kalan zamana dair bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın iOS, Android ve Windows 8 versiyonunun olması sayesinde uygulamayı tüm cihazlarınız ile senkronize ederek kullanabilirsiniz. Uygulamayı çevrimdışı olarak da kullanabilmeniz mümkün.

Uygulama içerisinde; Görev Takibi, Sınavları Saklama, Sınıf Yönetimi, Bildirim Hatırlatma, Zaman çizelgenizi arkadaşlarınız ile paylaşabilme gibi bir çok kullanışlı özellik bulunuyor.

Daha Fazla Göster
My Study Life indir